Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

DigiTOP | Electro Unit

DigiTOP

Ідея створення власної марки електрообладнання прийшла до нас на початку 2000-х. Тоді один з майбутніх засновників поставив собі важливою метою знайти якісний вітчизняний продукт за доступною ціною. Після довгих пошуків він зустрів другого, який сказав: «Не можеш знайти – зроби сам, – і додав – я знаю як саме». Так, у 2007 році було засновано компанію ТОВ «Енергохіт». Спочатку її асортимент налічував лише пару лінійок реле напруги, але до теперішнього часу Компанія вже виробляє майже всі види цифрового низьковольтного обладнання: від терморегуляторів, реле напруги, програмованих реле часу до вимірювальних приладів, таких як цифрові вольтметри, амперметри та термометри. Сьогодні марка DigiTOP набула широкої популярності вже далеко за межами України, вона активно продається в Східній Європі, Туреччині, Росії, Казахстані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Як саме невеликій фірмі, створеній парою ентузіастів, вдалося перетворитися на компанію, що налічує більш ніж 600 бізнес-партнерів у 6-ти країнах світу? В саму основу бренду DigiTOP було покладено потребу звичайної людини в якісному продукті, і ми ніколи не відступалися від принципу «роби, як для себе». По-справжньому якісний продукт будується з кількох складових: якісні матеріали та комплектуючі, висока кваліфікація фахівців, власні технічні розробки, своєчасне втілення інновацій в продукті та пильна увага до дрібниць. Кожен з нас на кожному етапі створення продукту чітко усвідомлює свою відповідальність за те, що вийде в підсумку, – така корпоративна етика Компанії. І остання складова успіху: це вміння чути споживача і партнера. DigiTOP став тим, кому довіряють, саме тому що вчасно усвідомив важливість зворотного зв’язку. Ми завжди відкриті для пропозицій та конструктивної критики.
Сьогодні, коли світ змінюється з неймовірною швидкістю, ми продовжуємо уважно стежити за новітніми тенденціями на ринку товарів, що дозволяють робити життя комфортним, а роботу – більш ефективною. А ще нам просто подобається робити те, що ми робимо.