Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

DKC | Electro Unit

DKC

Група компаній ДКС була заснована в 1998 році і на сьогоднішній момент є одним з провідних виробників кабеленесучих систем і електрощитового обладнання в Росії і Європі. До складу групи входять три підрозділи: «ДКС Росія», «ДКС України» і «ДКС Європа». Розвиваючи своє виробництво і дистриб’юторську мережу, ДКС реалізує місію по забезпеченню світового ринку електротехнічних виробів високоякісною продукцією.

Асортимент

Номенклатура ДКС нараховує більше 10000 компонентів і аксесуарів, об’єднаних в чотири основні групи – кабельні канали, пластикові труби, металеві лотки і електрощитове обладнання. Багато продуктів, вироблених групою ДКС, є інноваційними для електротехнічного ринку. Завдяки активній роботі з дослідження і розробки нових матеріалів і продуктів, ДКС володіє широким переліком власних патентів.

Політика продажів

ДКС працює з широкою мережею дистриб’юторів, не здійснюючи прямих продаж кінцевим користувачам. Збалансована збутова політика компанії дозволяє забезпечувати постійну присутність продукції на ринку і своєчасно регулювати рівень цін.

Підтримка партнерів

Ми регулярно проводимо семінари і технічні консультації для своїх дистриб’юторів і їх клієнтів. Кожен партнер отримує персональний підхід, а також маркетингову підтримку з боку компанії.

Якість

Регулярно проводиться сертифікація системи менеджменту якості (СМЯ) на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001, що відображає прагнення до постійного поліпшення процесів управління і виробництва, орієнтацію на світові стандарти. Продукція ДКС є орієнтиром якості для всієї галузі.