Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Electro Unit — офіційний дистрибютор NOARK Electric Ukraine | Electro Unit

Electro Unit — офіційний дистрибютор NOARK Electric Ukraine

Компанія Електро Юніт — офіційний дистрибютор NOARK Electric Ukraine в Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській області, пропонуємо ознойомитись з компанією NOARK Electric — це всесвітньо відома компанія з глобальною діяльністю, що займається розробкою, виробництвом та дистрибуцією електротехнічних приладів та компонентів.

Компанія входить в наднаціональний концерн, що працевлаштовує 25 тисяч працівників. Регіональні центри в Шанхаї, Празі та Чикаго керують діяльністю на відповідних континентах. NOARK Electric інвестував мільйони євро до власних розробок продукції, працює з найновішими технологіями і виробничими засобами. Компанія привносить на всесвітній електротехнічний ринок, повністю нові можливості, надстандартні гарантії на продукцію, та безконкурентну турботу для наших замовників і партнерів по торгівлі.

NOARK є глобальною компанією, що займається розробкою, виробництвом та дистрибуцією електричних низковольтних пристроїв та комплектуючих. З часу нашого створення на європейському ринку наша місія полягала у тому, щоб запропонувати високоякісну продукцію. Як підтвердження цього зобов’язання, ми надаємо розширену 5-річну гарантію на всі наші продукти.

Продукція компанії:

 • Модульне обладнання;
 • Розподільчі щитки;
 • Корпусні автоматичні вимикачі;
 • Повітряні автоматичні вимикачі;
 • Промислові пристрої;
 • Компоненти для фотоелектрики.

Десять причин вибору марки NOARK:

 1. надійність
 2. 5 років гарантії
 3. простий монтаж
 4. функціональний дизайн
 5. якість виготовлення
 6. неперевершена підтримка
 7. індивідуальний підхід
 8. широка мережа дистрибюції
 9. гнучкість
 10. довіра клієнтів

Electro Unit — ексклюзивний дистрибютор NOARK Electric Ukraine в Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській області, пропонуємо ознайомитись та придбати продукцію NOARK Electric в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72.