Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Електромагніті реле NOARK Electric , серія Ex9JM | Electro Unit

Електромагніті реле NOARK Electric , серія Ex9JM

Малогабаритні електромагнітні реле загального призначення Ex9JM підходять для різних промислових застосувань. Дані реле застосовуються для вирішення задач гальванічної розв’язки і зв’язку між об’єктами управління і керуючими системами. Швидкий монтаж, компактні розміри, висока якість контактів, довгий термін служби та просте обслуговування роблять їх зручними у використанні.

Версії змінного та постійного струму доступні з декількома конфігураціями контактів. Ця серія реле доступна із 12-230VAC котушками керування та варіантах 3, 5 або 10 А номінального струму комутації – дві версії з двома перемикаючими контактами (5 або 10 А) та версія з чотирма перемикаючими контактами (3 А). Реле та колодка продаються окремо. Блокування реле в замкнутому положенні вмикається кнопкою блокування вручну на передній фронтальній стороні реле.

Відповідають вимогам IEC/EN 61810-1
Номінальний струм 3, 5 або 10А
Два варіанти із контактами 2CO (5 або 10А) та версія із 4СО контактами (3А)
Реле та колодка поставляються окремо
Механізм блокування у положенні ON
Індикатор стану реле ON-OFF

Отримати консультацію або купити eлектромагніті реле NOARK Electric , серія Ex9JM в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія Electro Unit.