Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Ensto | Electro Unit

Ensto

Ensto розробляє і надає інтелектуальні електротехнічні рішення для підвищення безпеки, функціональності, надійності і ефективності інтелектуальних мереж, будівель і транспорту. Ensto – міжнародна технологічна компанія і сімейний бізнес. Компанія заснована в 1958 році і нараховує понад 1400 захоплених своєю справою професіоналів в Європі, США та Азії. У 2018 році оборот компанії склав 266 мільйонів євро. Ми віримо в краще життя з електрикою і стійке майбутнє.

Ensto Smart Buildings
Ми пропонуємо розумні, орієнтовані на людину і гнучкі рішення для електрифікації, освітлення і зарядки електромобілів; для дизайнерів, підрядників, будівельних компаній, власників будівель. Наші рішення підвищують ефективність і функціональність будівель і допомагають їм реагувати на зростаючі потреби користувачів.

Ensto Utility Networks
Ми пропонуємо надійні рішення для розподільчих мереж, які допомагають їм забезпечувати високу пропускну здатність мережі та якість електроенергії усередині мережі.

Ensto Digital Solutions
Ми розробляємо і поставляємо рішення шляхом інтеграції обладнання, програмного забезпечення та послуг протягом всього життєвого циклу установок; створення більш надійних, безпечних, комфортних та ефективних умов для користувачів, операторів і власників.