Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

ETI | Electro Unit

ETI

Концерн «ETI Elektroelement» заснований більше 60 років тому. Сьогодні ETI – один зі світових лідерів серед виробників електротехнічної продукції для промисловості, будівництва, енергетики та побутового сектора. ETI – вагомий виробник технічної кераміки, інструментів і обладнання, продуктів із пластику й технічної гуми. 16 торгових представництв в світі, а також тісна співпраця зі стратегічними партнерами забезпечують зростання і розвиток концерну. На сьогоднішній день на виробництві в Словенії працюють більш ніж 1600 співробітників, продукція експортується в 60 країн світу.

«ETI Elektroelement» – одне з перших Cловенскіх підприємств, яке отримало сертифікат якості ISO 9001 і екологічний сертифікат ISO 14001. Вся продукція має міжнародні сертифікати відповідності, а також безліч нагород за високу якість. Важливими стратегічними елементами компанії є якість продукції, кваліфікований персонал, налагоджений процес логістики, а також маркетингова і рекламна підтримка клієнтів.

ETI – конкурентоспроможна, постійно розвивається, стабільна корпорація, націлена на взаємовигідну і довгострокову співпрацю з партнерами. Концерн пропонує повний спектр високотехнологічної продукції, інноваційних рішень і послуг, виробляє і розробляє нове конкурентоспроможне обладнання, вкладаючи прибуток в технологічний розвиток і вдосконалення виробництва.