Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

ETON | Electro Unit

ETON
Міжнародна корпорація Eaton, що базується в США (Клівленд, Огайо), – це багатогалузева мультипрофільна промислова компанія, що спеціалізується на розробці рішень з управління всіма видами енергії (від її виробництва до розподілу електроживлення). Продукція компанії працює в десятках галузей, в т.ч. в авіації (як цивільній, так і військовій), на автотранспорті, різних промислових підприємствах.
Спрямування на високі технології і бездоганну якість продукції забезпечує стабільне зростання навіть в умовах світової кризи. Так, в 2011 році продажі склали 16 млрд. доларів. 73000 співробітників компанії трудяться практично в кожному куточку світу (більш ніж в 150 країнах).
Успіху в чималому ступені також сприяла інтеграція з відомим німецьким концерном Moeller (Моеллер), який кілька років тому став складовою частиною корпорації Eaton. Профільне спрямування Moeller (розподільче устаткування, засоби і системи автоматизації для промислового сектора, цивільних, комерційних і житлових будівель) при цьому повністю збереглося.
Такий симбіоз компаній дозволив Moeller значно розширити ринки збуту, а Eaton – підвищити рівень технологічних розробок. А також розширити виробництво (за рахунок 15-ти виробництв) і збут (більш як 350 філій і 30 дочірніх підприємств в 90 країнах), що належать Moeller. Але, головне те, що від об’єднання виграє споживач, отримуючи ще більш якісне, надійне обладнання та комплектуючі, які дозволяють вирішити будь-яке завдання в комплексі і на найвищому технічному рівні.