Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Ящик з рубильником і запобіжниками серії ЯРП IP54 IEK | Electro Unit

Ящик з рубильником і запобіжниками серії ЯРП IP54 IEK

IEK Україна розширює асортимент низковольтних комплектних пристроїв і представляє новинки: ящики з рубильником і запобіжниками ЯРП IP54 IEK власного українського виробництва.

Ящик з рубильником і запобіжниками серії ЯРП IP54 IEK призначений для нечастих комутацій і захисту від струмів короткого замикання в ланцюгах трифазного змінного струму напругою 230/400 В частотою 50 Гц.

Особливості конструкції

• ЯРП IP54 IEK складається з металевого корпусу, в якому встановлені вимикач-роз’єднувач ВР-32И, три утримувача запобіжників ДП-33 (35,37) з запобіжником ППНИ;
• Введення і виведення кабелів знизу через сальники;
• Ручка управління вимикача-роз’єднувача ВР-32И виведена назовні, місце виходу штока ручки управління закрите сальником;
• ЯРП IP54 IEK українського виробництва не мають спеціального пристрою блокування дверцят у включеному положенні ВР-32И, також відсутній водовідливний козирок (кліматичне виконання У2).

Отримати консультацію або купити ящики з рубильником і запобіжниками серії ЯРП IP54 IEK в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія Electro Unit.