Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Бокси та щити

Електричний щит являє собою пристрій, призначений для приймання й перерозподілу електроенергії та виконує функцію захисту ліній групових ланцюгів від перевантажень і коротких замикань. Бокс має надійний корпус, у якому розташовано електромеханічне обладнання, планки для монтажу робочих модулів. Використовуються електричні бокси та щити в будівлях й металевих конструкціях різного призначення.

Переваги використання

Бокси та щити виконують кілька важливих завдань:

  • Захист — внутрішні схеми надійно захищені від зовнішніх навантажень: опадів, пилу, механічних впливів. Є можливість використання електротехнічного обладнання в складних умовах.
  • Естетика — щити привабливо виглядають, розроблено спеціальні серії для адміністративних, громадських і офісних будівель, виготовлені з кольорових полімерів з красивою текстурою.
  • Зручність — бокс позбавляє майстра безлічі технічних проблем, зокрема додаткової ізоляції модулів, міцності підключення.

Типи боксів і щитів

Існують різні моделі електричних щитів, основним є поділ за типом монтажу:

  • Щит електричний вбудований монтується у підготовлену нішу в стіні.
  • Щит навісний встановлюють на стіні.
  • Бокси й щити підлогові — встановлюють у приміщенні біля стіни.
  • Вуличні щити розміщують зовні на фасаді будівлі.

Бокси та щити мають пластикові корпуси з підвищеною термостійкістю або металеві. Пластикові бокси застосовують для низьковольтних пристроїв, в конструкції передбачено прозорі дверцята для візуального контролю. На промислових об’єктах для введення та розподілу електроенергії найбільше застосовують металеві щити, в яких є можливість для під’єднання 36 модульних пристроїв.

Пластикові бокси з металевими дверцятами характеризуються раціональною зручністю й швидким монтажем. Щити з металу з антикорозійним покриттям встановлюють в місцях з підвищеною вологістю, моделі з термостійкого пластику призначені для монтажу в житлових будівлях за ступенем захисту IP31 і IP54.

Бокси та щити: технічні характеристики

  • Матеріал корпусу, дверцят — визначає умови використання й термін служби обладнання.
  • Габарити — від цієї характеристики залежать розміри, кількість розрахункових і силових елементів, які можна розмістити всередині щитка.
  • Ступінь захисту — показує, наскільки захищений щит від попадання сторонніх предметів і вологи.

У магазині компанії «Електро Юніт» представлено широкий вибір моделей електричних щитів і боксів від виробників VIKO, ІЕК, АВВ, Hager, ТОВ «Білмакс», «Нова Енергія». Вибрати варіант, що оптимально відповідає майбутнім експлуатаційним умовам, і купити електричний щит допоможе висококваліфікований персонал магазину в Івано-Франківську, вул. Гетьмана Мазепи, 72. Виготовлення нестандартних монтажних боксів можна замовити й спроектувати в технічному відділі Electro Unit.