Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Електричне опалення і антиобледеніння

Зважаючи на технічні обмеження, не у всіх котеджах і дачах можна встановити газове опалення. У таких випадках доцільно обладнати систему електричного опалення. Вже на етапі проектування ви переконаєтеся в тому, що встановити електричне опалення вийде дешевше й простіше. Попри те, що ціни на світло стрімко зростають, нові технології дозволяють недорого купити в Івано-Франківську електричні конвектори та системи «тепла підлога» й використовувати їх з найбільшою ефективністю.

Електрична «тепла підлога»

Стандартна «тепла підлога» являє собою кабельну систему, яка укладається в стяжку під підлогове покриття, оснащується датчиком і терморегулятором. «Тепла підлога» перерозподіляє тепло в приміщенні, нагріте повітря піднімається знизу вгору, на відміну від звичайного обігріву, коли тепло розподіляється уздовж найближчої стіни. Дехто вважає, якщо купити «теплу підлогу», то система буде забирати багато електричної енергії та з’їдати кисень, однак це не зовсім так. Сучасні системи «тепла підлога» не створюють електромагнітного випромінювання, навпаки, знімають його з електроприладів.

Системи «тепла підлога» виконують у вигляді нагрівального мату або кабелю. Типи класичних кабельних підлог найрізноманітніші: під тонку або товсту стяжку, декоративну плитку або керамічний граніт, в саунах або на лоджіях. Вигідним є купити «теплу підлогу» з акумулювальним підігрівом. В основі акумуляції використано двохпровідний нагрівальний кабель постійної потужності й програмований терморегулятор, який дозволяє нагрівати стяжку в нічний час, коли електрика дешевше, при цьому подальша віддача тепла відбувається протягом усього дня. Підігрів підлоги можна зробити прямим, акумулювальним або комбінованим.

Електричні конвектори

В даний час електричні конвектори знаходять все більшу популярність серед споживачів, завдяки простоті в установці, відсутності технічного обслуговування й доступній ціні. Електричні конвектори можуть використовуватися як основний тип опалення або додатковий. Є можливість використовувати нічну електрику за зниженим тарифом. Конвектор електричний не спалює пил, не утворює сторонніх запахів. Коефіцієнт корисної дії конвекторів опалення електричних майже стовідсотковий.

Принцип дії електричного конвектора у всіх приладах однаковий — природна конвекція, а зовнішній вигляд, управління й нагрівальні елементи різні. Підлогові конвектори встановлюються на поверхні на ніжках, коліщатках або в самій підлозі. Настінні кріпляться, за допомоги спеціальних кронштейнів, до стіни. Залежно від того, яка температура необхідна в приміщенні, можна регулювати інтенсивність роботи конвектора, автоматично або вручну.

Терморегулятори

Всі сучасні електричні конвектори мають терморегулятор і можливість підтримки температури. Термостат дозволяє тримати температуру на потрібній позначці. Таким чином досягається повна автоматизація опалення в приміщенні, і пристойна економія на електроенергії. Одночасно, терморегулятор надає стійкість до змін напруги в мережі, витримує падіння напруги до 150 В. Працює майже безшумно.

Вмонтований у терморегулятор температурний датчик — електронний або механічний, підвищує ефективність роботи конвектора, зменшуючи споживання електроенергії. Терморегулятори з програмним управлінням надають можливість оптимізувати управління опаленням з максимальною точністю за певними параметрами: ±0,1°С, день тижня, час доби, перемикання в режим економії.

Отримати більш детальну інформацію щодо вибору та монтажу систем електричного опалення можна в інформаційній брошурі Electro Unit.

Системи антиобледеніння

Компанія «Електро Юніт» пропонує купити системи антиобледеніння, які за принципом дії нагадують «теплу підлогу», але є більш потужними. У системах обігріву використовуються два типи кабелю, що гріє: резистивний і саморегульований. Резистивний кабель має постійну потужність, є більш надійним і довговічним. Його функціональність можна продіагностувати при здачі об’єкта й перед черговим сезоном. В системах антиобледеніння саморегульований кабель підвищує свою потужність зі зниженням температури навколишнього середовища, значно дорожчий резистивного кабелю.

Системи антиобледеніння водостоків покрівлі

Призначені для запобігання утворенню льоду й скупчування снігу в зимовий час на окрайці дахів і в ринвах. Використання нагрівального кабелю в системах захисту покрівлі, водостічних трубах, жолобах і воронках захищає від утворення бурульок, помітно знижуючи при цьому витрати на ремонт будівель, оберігає пішоходів від травматизму. Кабельні системи антиобледеніння водостоків забезпечують стікання талих вод з даху й перешкоджають утворенню крижаних наростів. Правильно підібрана система антиобледеніння водостоків практично виключає обслуговування покрівлі та водостічних труб в зимовий період.

Захист трубопроводів

Кабельні системи обігріву труб, трубопроводів, резервуарів застосовуються для безперебійної подачі або відведення різних рідин. Застосування таких систем антиобледеніння призначене для забезпечення необхідної температури у трубопроводі при різних діапазонах зміни температури навколишнього середовища. Системи підігріву труб використовують для:

  • захисту трубопроводів від замерзання;
  • підтримки заданої температури в трубах;
  • обігріву водопроводу;
  • захисту труб від утворення криги;
  • запобігання кристалізації твердих фракцій всередині труби.

Кабельні системи антиобледеніння можуть бути змонтовані на поверхні труби або всередині.

Захист від замерзання відкритих майданчиків

Системи антиобледеніння та обігріву відкритих площ найбільш ефективні для складних ділянок доріг, пандусів, сходів, тротуарів і під’їздів до гаражів. Ці системи відрізняються високою надійністю і довговічністю роботи, повною автоматизацією управління за допомоги терморегуляторів і датчиків температури, вологості.

Системи обігріву сходів і відкритих площ забезпечують розтоплення снігу, запобігають утворенню льоду на їх поверхнях в зимовий час. Купити системи антиобледеніння доцільно для підтримки зовнішніх територій в незамерзлому стані в холодний період з метою підвищення безпеки, значного полегшення трудомістких робіт з очищення територій від снігу і льоду, тим самим знижуючи витрати на їх обслуговування.

За додатковою інформацією щодо монтажу систем антиобледеніння рекомендуємо звернутися у наш магазин компанії Electro Unit в Івано-Франківську, вул. Гетьмана Мазепи, 72.