Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Електричні лампи

У будь-якому приміщенні — житловому, виробничому або офісному, необхідне освітлення. Для створення загального та спрямованого освітлення використовуються електричні лампи. За останнє століття ці освітлювальні елементи видозмінювалися й вдосконалювалися, проте, їх значення від цього не зменшилося — вони дозволяють працювати й жити в комфортних умовах.

Види електроламп

Найпоширеніші електричні лампи розжарення вже починають повільно йти у минуле, поступаючись місцем сучасним світлодіодним, галогенним та енергоощадним (люмінесцентним) джерелам світла.

  • З ниткою розжарення — забезпечують комфортне для зору світло, купити електричні лампи можна порівняно дешево, проте їх відрізняє значне споживання електроенергії.
  • Галогенні — мають збільшений термін служби, але через сильне нагрівання не підходять для установки в навісних стелях.
  • Світлодіодні електричні лампи забезпечують рівномірний потік, універсальні у використанні. Висока ціна окупається значною економією електроенергії. Світлодіодні стрічки застосовуються для додаткового освітлення й декоративного підсвічування.

Як вибрати лампи для світильників?

Найкраща енергоефективність у джерел типу LED. Але для приладів, які використовуються нечасто, раціональніше купити електричні лампи галогенні або маленькі лампочки розжарення за невисокою ціною. За потреби можна замовити будь-які нестандартні модифікації, наприклад, компактні вироби для дому або моделі великої потужності понад 150 Вт.

В асортименті компанії Electro Unit. представлені прилади відомих світових виробників Osram, Philips, Sylvania, Vito, Optima, Іскра. Наш магазин розташований в Івано-Франківську, вул. Мазепи, 72.