Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Енергозберігаючі лампи

Діодні (LED) лампи

Діодні (LED) лампи відкрили нову сторінку історії ламп. Вони не тільки підвищують якість освітлення, але й є досить економними у плані споживання електроенергії. LED лампи виготовляються на основі світлодіода — напівпровідника, який під дією електричного струму випромінює світло. Діодні лампи є відмінною альтернативою лампам розжарювання та КЛЛ (компактним люмінесцентним лампам), адже термін їхньої служби набагато більший, світло яскравіше, і лампи LED не випромінюють ультрафіолетові та інфрачервоні промені.

Суттєвим плюсом діодних ламп є те, що вони є екологічно чистими, не містять шкідливих речовин та не потребують спеціальної утилізації. До їх переваг також можна віднести стійкість до механічних пошкоджень — вони не бояться вібрацій та не струшуються як звичайні «жарівки».

В магазині присутній широкий асортимент світлодіодних ламп, якими сміло можна замінити звичайні лампи розжарення з цоколями E14, E27, MR16, GU10, G9, G5,3. В нас Ви знайдете якісні діодні лампи з гарантією для будь-якого світильника за цілком доступними цінами.

Люмінесцентні лампи

Люмінесцентна лампа — це газорозрядне джерело світла, в якому електричний розряд в парах ртуті утворює ультрафіолетове випромінювання, яке перетворюється у видиме світло за допомогою люмінофору, який нанесений на внутрішню частину колби лампи. Перевагою цих ламп є досить великий термін служби та мала споживана потужність (порівняно з лампами розжарювання). До недоліків цих ламп слід віднести необхідність пускорегулюючої апаратури для їх запуску, стробоскопічний ефект, погана світловіддача при роботі в холодних умовах. Через наявність в цих лампах випарів ртуті, вони підлягають обов’язковій утилізації, що теж є їх недоліком, адже за утилізацію потрібно платити.

Люмінесцентні лампи знайшли широке застосування в освітленні адміністративних, побутових та промислових приміщень. Сьогодні найбільш популярними є трубчасті та компактні люмінесцентні лампи, які ще називають «КЛЛ». Перші широко використовуються в адміністративних растрових світильниках та світильниках типу ЛПП, ЛПО. Основне ж призначення ламп КЛЛ — це побутове використання, вони були створені на заміну звичайних ламп розжарення. Проте сьогодні, коли масово набувають популярності світлодіодні лампи, лампи КЛЛ поступово відходять на другий план, а деякі виробники вже припинили їх виробництво взагалі.