Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Кабель, провід, СІП

В електротехнічній компанії Electro Unit ви можете купити кабельно-провідникову продукцію на вигідних умовах. Ми є офіційним представником відомих вітчизняних та закордонних виробників: ПАТ «Одескабель», ПАТ «Завод Південкабель», ТОВ «Запорізький завод кольорових металів», ПП «Прикарпаткабель».

Необхідність покупки кабелю, як правило, не виникає спонтанно. Це зазвичай пов’язано з черговим ремонтом, установкою потужного електрообладнання, необхідністю організувати виносне освітлення, підключенням сигналізації. На складі ми завжди підтримуємо необхідний обсяг кабельно-провідникової продукції, завдяки чому готові укомплектувати об’єкт будь-якого масштабу.

Асортимент кабельно-провідникової продукції

У нашому магазині в Івано-Франківську ви можете купити кабель, провід різного призначення: кабель силовий, електричні шнури, монтажний провід, кабелі зв’язку, проводи для ЛЕП, самонесучий ізольований провід СІП та інше. Вся продукція сертифікована, відповідає національним стандартам відповідності та вимогам технічних регламентів.

Щоб отримати детальну консультацію щодо технічних характеристик кабелю або проводу, рекомендуємо звернутися до нашого фахівця або надіслати запит на електронну пошту. Будьте готові повідомити потужність обладнання або хоча б в загальних рисах розповісти про те, що передбачається підключити за допомогою проводу або кабелю.

Наші ділові партнери-виробники кабельно-провідникової продукції систематично організовують навчальні семінари для працівників магазину, а також зацікавлених покупців. У нас ви маєте можливість отримати спеціальні технічні каталоги, програми розрахунку КПП, таблиці підбору кабелю в залежності від струмового навантаження, дізнатися про новинки кабельно-провідникової продукції.