Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Монтажна продукція

Монтажна продукція застосовується для комутації, монтажу та ізоляції електричних систем, забезпечення надійного захисту кабельних мереж від ушкоджень. Компанія Electro Unit пропонує купити монтажну продукцію відомих світових та вітчизняних виробників SEZ, KOPOS, «АСКО-УКРЕМ», OBO, ІЕК, «ДКС», ТОВ «Фаберпласт», «Aура».

Завдяки застосуванню сучасної монтажної продукції, у приміщенні можна створити привабливий інтер’єр, під час прокладання електричних мереж значно полегшити монтажні роботи. Монтажна продукція у магазині «Електро Юніт» в Івано-Франківську представлена різними категоріями продукції.

Труби гофровані та гладкі

Для забезпечення електричної безпеки мереж, проводів використовують гофровану трубу, яка виготовляється з міцного полімерного матеріалу. В залежності від призначення, розрізняють армовану, поліамідну й двостінну гофровану трубу. Металорукав з гофрованими стінками використовують для захисту вразливих електричних кабелів, експлуатують в складних умовах навколишнього середовища. Гладкі пластикові труби ПВХ застосовують для прокладання електричної проводки. Оскільки гладкі труби мають жорстку основу, при їх укладанні використовується додаткова монтажна продукція — коліна, трійники, кути.

Кабельні канали та лотки

Пластикові канали знаходять застосування у побуті, коли прокладання кабелю неможливо здійснити відкритим способом. Пластикові короби бувають різноманітної конструкції, форми, виготовляються у різній кольоровій гамі. Металеві канали використовують на промислових об’єктах для ефективного захисту силових, інформаційних та інших мереж. Кабельні лотки виготовляються виключно з металу.

Монтажні коробки

В залежності від способу встановлення монтажної продукції та призначення, застосовують інсталяційні модифікації для внутрішнього монтажу та розподільчі коробки для комутації проводів комп’ютерних, телефонних та електричних мереж.

Ізоляційні матеріали

Ця категорія монтажної продукції представлена матеріалами для забезпечення електроізоляції та герметичності з’єднань при виконанні промислових, побутових, будівельних робіт: ізострічка, термоосадочні гільзи, термоосадочні трубки.