Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Низьковольтне обладнання

Безперебійне та безпечне постачання електричної енергії до споживача забезпечить низьковольтне обладнання. Такі пристрої виключають виникнення аварійних ситуацій в енергетичних системах виробничих будівель, спорудах житлового та комунального призначення.

При перегріванні, коротких замиканнях, стрибках напруги спрацюють автомати відключення диференціальних струмів або УЗВ — пристрої захисного відключення. Більшість з них працює з напругою менш як 1000 вольт, тому й належать до категорії низьковольтних пристроїв. Деякі призначені для автоматичного відключення, інші управляються тільки вручну.

Асортимент низьковольтного обладнання

На сайті компанії Electro Unit в каталозі представлено широкий асортимент пристроїв. Всі моделі низьковольтного обладнання відповідають державним і міжнародним стандартам, що гарантує їх високу якість і тривалий термін служби.

До таких пристроїв належать:

  • автоматичні вимикачі, який захищають електричний ланцюг від перевантаження й короткого замикання;
  • електричні лічильники;
  • комутаційне низьковольтне обладнання — контактори, електро-теплові реле, кулачкові перемикачі, проміжні реле, світлосигнальні індикатори;
  • перетворювачі та стабілізатори напруги;
  • пристрої захисного відключення, що унеможливлюють ураження людини електрострумом при зіткненні з пошкодженою ізоляцією кабелю або витоком струму;
  • контрольні пристрої — низьковольтне обладнання, що відповідає за безпечне й безперебійне функціонування пристроїв.

У нас можна купити низьковольтне обладнання в Івано-Франківську за прийнятними цінами. У продажу є і бюджетна продукція, і престижні марки електротехнічних пристроїв вітчизняного та закордонного виробництва: ABB», «Промфактор», «Аско-укрем», «Hager», «ІЕК», «Zubr», «Електросвіт», «ETI». Вибір низьковольтного обладнання можна зробити в залежності від навантаження на мережі й загальної якості проводки.