Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Силове обладнання

Силове обладнання призначене головним чином для використання в промисловості, адже воно розраховане на великі потужності і може витримувати сильні навантаження, яких зазвичай в побуті не буває. До силового обладнання відносяться автоматичні вимикачі, тримачі з запобіжниками, розривні та перекидні рубильники тощо.

Силовий автоматичний вимикач призначений для проведення струму в нормальному режимі і від’єднання струму при коротких замиканнях, перевантаженні, неприпустимих зниженнях напруги, а також для оперативних вмикань та вимикань ділянок електричних кіл. Він розрахований для експлуатації в електроустановках із номінальною робочою напругою до 400 В та на номінальні струми до 1600 А, або 690 В та струм до 6300 А.

До вимикачів можна додатково під’єднати  наступні додаткові пристрої:

  • аварійний контакт призначений для сигналізації про спрацювання автоматичного вимикача;
  • додатковий контакт відображає поточний стан вимикача – ввімкнено або вимкнено;
  • незалежний розчіплювач дозволяє здійснювати дистанційне відключення автоматичного вимикача шляхом подачі імпульсу на клеми котушки розчіплювала;
  • розчіплювач мінімальної напруги автоматично спрацьовує при зниженні фазної або лінійної напруги нижче 70% від номінальної;
  • ручний привід призначений для перетворення обертального руху в поступальний для керування автоматичним вимикачем (це потрібно у випадку оперування вимикачем через двері або корпус щита).

Запобіжник плавкий призначений для захисту промислових електроустановок і кабельних ліній від перевантаження і короткого замикання. Принцип дії даного запобіжника полягає в тому, що при аварійній ситуації в ньому плавиться струмоведуча частина, а дуга гаситься відповідним наповнювачем (найпоширенішим є кварцовий пісок). Після спрацювання такого запобіжники його потрібно замінити на новий. Запобіжники випускаються на струми від 2 до 630 А. Їх використовують в одно- та трифазних мережах напругою до 660 В та частотою 50 Гц в ввідних розподільчих пристроях (ВРП), трансформаторних підстанціях, розподільчих щитах тощо.

Рубильник призначений для неавтоматичних комутацій кіл змінного струму. Використовується для встановлення в низьковольтні комплектні пристрої, такі як ВРУ житлових, громадських та промислових будівель, розподільчі шафи, ящики керування тощо. Рубильник може бути розривним, тобто використовуватися для повного розриву кола керування або перекидним, для перемикання чи подачі живлення з одного кола на інше.

If you just start the entire body without thinking about the debut, you may discover it is too cluttered and that you won’t understand where to begin rushessay.com writers with the introduction.