Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Стабілізатори, резервне живлення

Для забезпечення надійної роботи електроприладів та збільшення терміну їх служби рекомендується використовувати засоби захисту від небезпечних перепадів напруги: стабілізатори, реле захисту, обладнання безперебійного резервного живлення з функцією стабілізації. Адже сучасна побутова та опалювальна техніка переважно має складне електронне управління, яке вибагливе до якості електричного струму, й може виходити з ладу або давати збої у роботі.

Для багатьох приладів небезпечна й низька напруга. Це кондиціонери, холодильники, пральні машини, енергоощадні лампочки. А в деяких випадках, і внутрішні мережі, оскільки прилади при низькій напрузі збільшують споживаний струм, на який не розрахована мережа всередині житла. Це призводить до перегріву самих проводів. Отже, стабілізатор вирівнює напругу, реле автоматично контролює рівень напруги, а устаткування резервного живлення забезпечують стабільне електропостачання.

Джерела безперебійного живлення ДБЖ — порівняно молодий клас електронних пристроїв, що надають можливість роботи споживача в умовах нестабільної напруги, припинення подачі мережевого живлення. Про необхідність встановлення ДБЖ свідчать раптові вимикання споживача: комп’ютера, принтера, Wi-Fi маршрутизатора, котла, насоса та іншого устаткування, що вимагає безперервної подачі напруги. Сьогодні розроблено джерела безперебійного живлення, здатні забезпечити будинок або квартиру резервним живленням від кількох годин до декількох діб.

В компанії Electro Unit ви можете купити стабілізатори напруги, реле захисту, прилади резервного живлення відомих виробників LVT, Volter, ZUBR та «Промавтоматика» (Україна); Logicfox, ІЕК та Logicpower (КНР).  Наш магазин розташований в Івано-Франківську, вул. Гетьмана Мазепи, 72.