Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Світильники, прожектори

Компанія «Електро Юніт» пропонує у великому асортименті купити світильники та прожектори для освітлення приміщень і територій різноманітного призначення. У нашому магазині в Івано-Франківську за адресою вул. Мазепи, 72, представлено продукцію відомих виробників Philips (Голландія), VITO (Туреччина), ТОВ «Фабрика Варіант» (Україна), Osram (Німеччина).

Критерії вибору світильників і прожекторів

Серед основних характеристик, які враховують при виборі цієї продукції:

  • Тип лампи — існують галогенні, натрієві та інші типи ламп. Однак, за рідкісними винятками, у переважній більшості параметрів вони поступаються практичним і довговічним світлодіодним світильникам.
  • Потужність — це найважливіший параметр, який враховують в залежності від застосування світильників та прожекторів. Для підсвічування в темний час рекомендується потужність не менше 10, для технічного освітлення — 75, для точних робіт — 100 люкс на метр.
  • IP — в залежності від умов експлуатації вибирають оптимальний рівень захисту оболонки світильника від пилу й вологи. Більшість представлених моделей світильників та прожекторів відповідають класу IP65 (пилонепроникність, захист від струменя води у будь-яких напрямках).

Сучасні світильники й прожектори переважно засновані на світлодіодних лампах, завдяки чому відрізняються невеликими розмірами й тривалим терміном служби. Унаслідок компактності сфера застосування світлодіодної продукції практично необмежена – від невеликих декоративних світильників у домашньому інтер’єрі до потужних промислових прожекторів, що дозволяють висвітлити в темний час доби територію великої площі. Наприклад, це може бути склад, автостоянка або частина земельної ділянки.

Поруч із світлодіодними пристроями, знаходять застосування люмінесцентні світильники. Для організації освітлення складів, виробничих та офісних приміщень, вуличної реклами доцільно використовувати цей тип приладів з електронною пускорегулюючою апаратурою (ЕПРА) або електромагнітною (ЕмПРА).

Вуличні світильники та прожектори

Для освітлення автомобільних шляхів, транспортних магістралей та розв’язок, місць паркування авто, інших територій використовуються вуличні світильники ЖКУ, РКУ. На відміну від звичайних світильників, прожектори дають більш потужний потік світла, здатний висвітлювати об’єкти й передавати світлові сигнали на великих відстанях. Прожектори використовуються повсюдно для вирішення масштабних світлових завдань — освітлення спортивних будівель, пам’ятників, архітектурних фасадів, будівельних майданчиків, можуть встановлюватися на спецтехніку — екскаватори, крани, навантажувачі.

Послуги з розрахунку рівня освітлення

За вашим замовленням наш фахівець-світлотехнік виконає розрахунок освітлення будь-якого об’єкту на відкритій ділянці або виробничій території, доцільність використання певного типу світильників та прожекторів.

  • Власники приватних будинків або квартир за допомоги світлотехнічного розрахунку зможуть заздалегідь побачити й продумати різні сценарії освітлення.
  • Для державних і комерційних проектів розрахунок потрібен для впевненості, що робочі місця пройдуть атестацію з гігієни освітлення робочих місць.
  • Для громадських місць вкрай важливо дотримуватися норм не тільки робочого освітлення, а й аварійного, у випадку критичних ситуацій.

Оскільки в розрахунку використовуються моделі справжніх світильників та прожекторів, є можливість заздалегідь визначити точну потужність, необхідну для освітлення приміщення, розрахувати електричну складову проекту, передбачити економію й термін окупності світильників.