Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Вимикачі та розетки

Бажаєте купити розетки й вимикачі, світлорегулятори, автоматичні й сенсорні вимикачі, розетки для телевізора, комп’ютера й телефону, вимикачі з датчиками руху? У сучасному інтер’єрі ці предмети відіграють не тільки функціональну, а й естетичну роль, оскільки є неодмінною частиною дизайну вітальні й столової, ванної кімнати або кухні.

На нашій віртуальній вітрині представлено широкий вибір вимикачів та розеток від кращих європейських брендів в оригінальному й дизайнерському виконанні: ABB, Gira, Jung, Legrand, Schneider electric, VIKO, EL-BI. Вся продукція характеризується простим монтажем, довговічна й безпечна.

Які ж переваги пропонує компанія Electro Unit

Важливим є наявність тисяч позицій популярних серій вимикачів та розеток, запас постійно підтримується на нашому складі. Гнучка система знижок дозволяє запропонувати вам конкурентну ціну на вимикачі та розетки.

Ви можете купити вимикачі та розетки прямо зараз, заощадивши час. Наші фахівці допоможуть вам уникнути необхідності відвідувати десятки будівельних магазинів і гіпермаркетів. Можете замовити будь-які моделі вимикачів і розеток, що входять до складу нашого асортименту й забрати у магазині в зручний для вас час за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 72.