Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Lezard | Electro Unit

Lezard

«ДЕРНЕК ГРУП», створена у 1970 році, є одним із найбільших виробників у галузі електричних і освітлювальних приладів і спеціалізується на виробництві електричних товарів.

Компанія «ДЕРНЕК ГРУП» вийшла на ринок Росії у 1995 році, та з 2007 року налагодила своє виробництво та розпочала продажі сучасного електричного і освітлювального обладнання та іншої високотехнологічної продукції під маркою «ЛЕЗАРД». Для досягнення наших цілей на світових ринках ми ввели в експлуатацію дві фабрики площею 25.000 кв.м. в Китаї та 10.000 кв.м. в Туреччині із загальною кількістю 1000 працюючих осіб, де здійснюється виробництво високоякісної продукції за прийнятними цінами. Завдяки цьому з кожним роком «ЛЕЗАРД» стає більш надійним і популярним.

У Києві, столиці України, розташоване наше представництво компанії із складом на 1500 кв.м.
У Москві розташоване представництво зі складом площею 16.000 кв.м., яке обслуговує весь західний регіон Росії. Східний регіон обслуговується представництвом зі складом у 10.000 кв.м., яке розташоване у Новосибірську.

Крім цього, в Алмати (Казахстан) також існує наше представництво компанії із складом на 1500 кв.м.
Виходячи з очікувань наших клієнтів на світових ринках, ми спромоглися стати надійною маркою та підприємством світового рівня. Ми задовольняємо потреби клієнтів у різних країнах світу завдяки застосуванню у виробництві сучасного обладнання. Ми використовуємо більше 40 полімерних інжекційно-ливарних машин та високошвидкісних ексцентрикових металічних пресів, автоматичні монтажні лінії і машини, високоякісні форми, можливості Департаменту НДДКР та інженерних робіт. Завдяки професійній випробувальній лабораторії ми виробляємо продукцію, яка відповідає стандартам Туреччини та Міжнародної електротехнічної комісії.

Серії вимикачів і розеток «MIRA», «RAIN», «NATA», «DEMET», що виробляються під маркою «ЛЕЗАРД», вироблені із негорючого полікарбонатного пластику німецької фірми «BAYER». Уся продукція виробляється згідно із світовими стандартами та відповідає їх вимогам.

Ми висловлюємо подяку нашим професійним працівникам та вдячні за рекомендації клієнтів, які з нами працюють. Впродовж багатьох років успішної роботи ми підтримували якість нашої продукції, завдяки цьому завжди забезпечували потреби наших клієнтів у відповідності до їх очікувань, здійснюючи поставки продукції вчасно і за прийнятними цінами.

Для виробництва «LED» продукції, яка стає популярною останніми роками, ми відкрили на нашій фабриці новий департамент, який виробляє «LED» панелі, круглі панелі та лампи різних видів.

Крім цього, із негорючого пластику виробляються розеточні модулі, аксесуари, штепселі та розетки різних типів для використання у різних конфігураціях.

Щитки запобіжників для відкритої і прихованої проводки із прозорими кришками, що відкриваються з обох боків, вироблені із якісних матеріалів. Щитки запобіжників існують у конфігураціях від 4 до 36 модулів, оснащені збільшеною кількістю латунних зажимів і мають достатньо вільного місця для розміщення великої кількості кабелю у корпусі.

Каучукові штепсельні розетки зі ступенем захисту IP44 відповідають стандартам МЕК. Однофазні та трьохфазні вироби на 16 та 32 ампер задовольнять Ваші потреби. Усі розетки мають заземлення із латунного провідника і захисні кришки, виготовлені з гнучкого полімерного ТЕП-матеріалу, який має високі ізоляційні властивості.

«ЛЕЗАРД» експортує свою продукцію до більше ніж 20 країн в Європі, Азії, Центральній та Північній Африці.

Уся наша продукція має сертифікати відповідності турецьким стандартам, місцевим стандартам України, Росії, Казахстану та усіх країн, у яких здійснюються продажі продукції, а також німецькі сертифікати TUV CB. Усі наші виробничі процеси схвалені французьким Бюро Верітас та мають сертифікати ISO 9001.

Наша місія
  1. Спиратися на принципи чесності, розвитку, лідерства.
  2. Забезпечувати задоволення потреб наших клієнтів, спираючись на ретельно підібраний кваліфікований персонал.
  3. Наша компанія спільно зі своїми клієнтами, партнерами, постачальниками сировини проявляє турботу про навколишнє середовище.
Наше бачення
  1. Бути компанією-лідером, що усвідомлює соціальну відповідальність завдяки своїй інноваційній продукції та відповідним потребам обслуговуванню.
  2. Відповідати умовам конкуренції та міжнародним стандартам.
  3. Забезпечувати постійно зростаючу довіру до нашої компанії.