Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Одескабель | Electro Unit

Одескабель

Завод «Одескабель» був заснований в 1949 році.

За роки свого розвитку підприємство стало безумовним лідером з виробництва кабелів зв’язку в Україні і одним з провідних кабельних заводів в країнах Східної Європи.

Спеціалізуючись на виробництві телекомунікаційних кабелів, Одеський кабельний завод освоїв і випускає широкий асортимент мідних і волоконно-оптичних кабелів зв’язку, радіочастотних, а також затребуваних в останні десятиліття цифрових або LAN-кабелів, номенклатура яких є найширшою в країнах ЄС. Крім цього, ПАТ «Одескабель» пропонує своїм споживачам силові кабелі, проводи й шнури різного призначення.

Завод і зараз продовжує успішно розвиватися, освоювати нові напрямки і займає в них лідируючі позиції. За останні роки підприємством було запроваджено ряд новацій, серед яких – виробництво нагрівальних кабелів, які є основою системи «тепла підлога».

Загальна номенклатура заводу налічує на сьогоднішній день більш 10000 маркорозмірів.

Пріоритетом у розвитку ПАТ «Одескабель» вже багато років є випуск високоякісної продукції при конкурентоздатних цінах, що стало запорукою ринкової привабливості підприємства.

На ПАТ «Одескабель» розроблена і впроваджена інтегрована система менеджменту, що включає в себе наступні системи: систему менеджменту якості по ДСТУ ISO 9001: 2009 (ISO 9001 діє до: 2015), систему екологічного управління по ДСТУ ISO 14001: 2015 року, систему управління безпекою та гігієною праці по ДСТУ OHSAS 18001: 2010.

Функціонування зазначених систем менеджменту підтверджено наявністю актуальних сертифікатів, виданих національними і міжнародними акредитованими органами, які підтверджують, що на підприємстві створені, впроваджені, функціонують і постійно удосконалюються системи менеджменту, що дозволяє поліпшувати результати діяльності і забезпечувати основу для стійкого розвитку підприємства.

Основними споживачами продукції «Одескабель» є компанії, що працюють в сфері телекомунікацій, енергетики, в будівництві, машинобудуванні, в гірничодобувній галузі і ряді інших галузей. В Україні споживачами є найбільші оператори зв’язку – «Укртелеком», МТС, «Київстар», «Lifecell», «Інтертелеком», група компаній «Вега», атомні електростанції, залізниця, «Укренерго», «Укртранснафта», «Укртатнафта», «Нафтогаз», «Криворіжсталь» і ін.

Для зручності клієнтів в 6 містах України створено мережу представництв заводу «Одескабель».

Завод не тільки задовольняє потреби внутрішнього ринку країни в кабельної продукції, а й успішно її експортує. За 2018 рік експорт підприємства склав близько 32% від загального обсягу реалізації. Продукція «Одескабель» експортується в Німеччину, Італію, Іспанію, Чехію, Словаччину, Польщу та інші країни Центральної та Східної Європи, що підтверджує конкурентоспроможність підприємства на світовому ринку.

ПАТ «Одескабель» є активним учасником основних об’єднань виробників кабельно-провідникової продукції:

– Української Асоціації «Укрелектрокабель»;

– Некомерційного Партнерства виробників кабельної продукції «Міжнародна Асоціація« Електрокабель »;

– Асоціації «Интеркабель»;

– Міжнародної Федерації виробників кабелю (ICF).

Дане членство дає можливість «Одескабель» бути сучасним, інноваційним та високотехнологічним підприємством, відстежувати тенденції світового кабельного ринку і своєчасно на них реагувати.

Публічне акціонерне товариство «Одеський кабельний завод« Одескабель », протягом багатьох років робить упор на якості продукції, що випускається і конкурентних цінах, модернізації і розширення виробництва, висококваліфікованих кадрах та організації управління за світовими стандартами. Такий вектор розвитку компанії дозволяє заводу по праву бути лідером не тільки в своїй галузі, а й одним із зразкових підприємств країни.