Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Перемикач фаз DigiTOP PS-63A | Electro Unit

Перемикач фаз DigiTOP PS-63A

Перемикач фаз DigiTOP PS-63A призначений для живлення промислової і побутової однофазної навантаження 220 / 230В 50Гц від однієї з фаз трифазної мережі, з метою забезпечення харчування особливо відповідального однофазного обладнання від найбільш якісної фази і захисту його від підвищеного або зниженого напруги.

Прилад управляється мікроконтролером, який аналізує напругу в трифазній електромережі і відображає діючі значення на цифрових індикаторах для кожної фази. Комутація виходу на навантаження здійснюється електромагнітними реле. Живлення приладу походить від контрольованих фаз. Межі перемикання / відключення по напрузі, пріоритетна фаза, час затримки включення, час затримки перемикання на резервну фазу і час затримки перед поверненням на пріоритетну фазу встановлюються користувачем. Всі встановлені значення зберігаються в незалежній пам’яті.

Принцип дії

При подачі напруги на прилад, індикатори покажуть діючі значення напруги в мережі по кожній фазі. Якщо напруга в мережі знаходиться в установленому діапазоні (заводські установки 170-250В), то станеться підключення навантаження до пріоритетної фазі або, якщо пріоритет не встановлено, до фази “L1”. Вибір режиму роботи описаний в розділі Послідовність установки параметрів. Якщо обраний пріоритет роботи від однієї з фаз (“L1”, “L2” або “L3”), то вихід на навантаження буде подаватися від пріоритетною фази. Якщо напруга на пріоритетною фазі вийшло за встановлений діапазон, то прилад перемкне вихід на навантаження на наступну фазу. Після повернення напруги на пріоритетною фазі в встановлені межі, через заданий час затримки повернення (заводські установки 5 секунд) прилад перемкне вихід на навантаження на пріоритетну фазу. Якщо режим роботи від пріоритетною фази вимкнений, то вихід на навантаження подається від фази “L1”. Якщо напруга, який зараз використовується фази вийде за встановлений діапазон, то прилад перемкне вихід на навантаження на наступну фазу, напруга на якій в встановлених межах, і залишиться на ній до наступної аварійної ситуації.

Щоб уникнути перемикань / відключень від пускових короткочасних просадок, якщо напруга поточної фази вийшло за нижній встановлену межу перемикання / відключення, але залишається більше 120В, то перемикання відбувається з тимчасовою затримкою. Для цього виставляється Час затримки перемикання за нижньою межею. Прилад комплектується двома перемичками перетином 10 мм 2. При використанні кабелів іншого перерізу необхідно застосовувати перемички з перетином рівним перетину використовуваного кабелю.

Характеристики

 • Вимірюється напруга на кожній фазі, В: 50-400
 • Час перемикання за верхньою межею, сек: не більше 0,02
 • Час перемикання по нижній межі (<120В), сек: не більше 0,02
 • Похибка вольтметра, %: не більше 1
 • Номінальний струм на контактах реле *,  А: 63
 • Ступінь захисту приладу: Ip-20 Контроль виходу від «залипання» контакту: є

* при активному навантаженні

Встановлювані користувачем параметри

 • Верхня межа відключення, В: 210-270 (250 **)
 • Нижня межа відключення, В: 120-200 (170 **)
 • Пріоритетна фаза: L1, L2, L3, OFF (OFF **)
 • Час затримки першого включення навантаження, сек: 0-600 (0 **)
 • Час затримки повернення на пріоритетну фазу, сек: 5-120 (5 **)
 • Час затримки перемикання за нижньою межею (120В <U вим <U вуст), сек: 1-10 (1 **)

** заводські установки

Is the audience something that will soon be prepared to acquire to your presentation and also follow your leadership? Or will be that your crowd one who really needs only a little additional outlining and thought before it is ready to provide you their entire consideration?This could be the first step in having the ability to this very prepare beforehand when picking a enterprise.