Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Про компанію

Компанія Electro Unit — офіційний дистрибютор Noark Electric Ukraine в Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській області: дилер компаній «ETI Україна» та «IEK Україна» в Івано-Франківській області; субдилер ABB, Legrand, Schneider Electric в Івано-Франківській області: торговий представник «DigiTOP», ЗЗКМ, Одескабель.

Електро Юніт — це надійний партнер який пройде з Вами шлях протягом усього періоду від старту проекту, забезпечуючи технічні рішення, постачання якісного обладнання та належний супровід. Ми здатні знайти оптимальне рішення з урахуванням всіх Ваших побажань.

Для своїх партнерів пропонуємо наступну продукцію:

Низьковольтне обладнання

Автомати захисту двигунів, вимикачі навантаження, рубильники, перемикачі, УЗО, автоматичні вимикачі модульні, автоматичні вимикачі корпусні, модульні реле та контактори, запобіжники, плавкі вставки, тримачі: Noark, ABB, ETI, IEK, Legrand, Hager, Schneider Electric, Eaton. В нас можна придбати модульне, силове, комутаційне та інше нестандартне низьковольтне обладнання для самих різноманітних завдань.

Розподільчі щити, шафи, бокси

В наявності розподільчі щити вмонтовувані металічні, щити навісні металічні, підлогові щити металічні, вмонтовувані пластикові щити, навісні пластикові щити, Noark, ETI, IEK, Schneider Electric, Hager.

Кабельно-провідникова продукція

Пропонуємо провід монтажний, інформаційний кабель, кабель силовий і контрольний, сіп. В нас можна придбати кабельно-провідникову продукцію ПАТ «Одескабель», ТОВ «Запорізький завод кольорових металів», ПП «Прикарпаткабель», ПАТ «Завод Південкабель».

Електрофурнітура — вимикачі та розетки

Пропонуємо вимикачі та розетки для скритої установки, зовнішньої установки, та багато нестандартних рішень, таких як: вимикачі з датчиками руху, світлорегулятори, сенсорні вимикачі, розетки для телевізора, комп’ютера, телефону, USB, HDMI та інші відомих брендів ABB, Legrand, Lezard, Schneider Electric, Hager.

Електричне опалення — системи електрообігріву

В нас представлена продукція таких торгових марок Woks (Україна), Ensto (Фінляндія), DEVI (Данія), Vaillant, Buderus, Nibe. Пропонуємо системи опалення: електричні котли, конвектори, електричні теплі підлоги, теплові насоси та інші теплоакумуляційні пристрої.

Ознайомитись з усім асортиментом електротехнічних товарів та отримати кваліфіковану консультацію можна у нашому магазині: Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 72