Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Schneider | Electro Unit

Schneider

Компанія Schneider Electric була заснована в 1836 році у Франції братами Шнейдер, які на основі дісталися їм у спадок ливарних заводів починають виробництво зброї і військової техніки для сил французької армії. У 1891 році, а до того часу Schneider Electric була першокласним фахівцем в області виробництва озброєння, було перепрофільовано виробництво.

Шнейдер переключили свою увагу на зароджується ринок електроенергетики. Від компанії Schneider Electric на ринку стали з’являтися металоконструкції, залізо, електровози і сталь. У першій половині ХХ століття компанія виходить за рамки національного ринку і з’явилася на ринках у Східній Європі та Німеччині.

Починаючи з 1919 року змінюється і спеціалізації французької компанії Schneider Electric. Основною продукцією тепер стають електровимірювальні прилади, електротехнічні вироби і телемеханіка. Таке перепрофілювання виробництва стало можливим завдяки співпраці з енергетичною групою Westinghouse. Діяльність компанії з кожним роком неухильно розширювалася. Після Другої Світової війни компанія Schneider Electric пробує себе в будівництві, чорної металургії, електроенергетиці та сталеливарної промисловості, а повна реорганізація дозволила їй найкращим чином проявити себе на нових ринках.

У 1974 році компанія Schneider Electric з’являється на російському ринку, розробивши і реалізувавши для цього спеціальний проект. Починаючи з 1981 року Schneider Electric все більше починає концентрувати свої сили в електротехнічної промисловості, відмовляючись при цьому від тієї діяльності, яка, на її погляд, не мала стратегічного значення. Така позиція з’явилася завдяки тому, що в 1988 році була придбана компанія Telemecanique.

Частиною компанії Schneider Electric так само стали компанія Square D в 1991 році і компанія Merlin Gerin в 1992 році. Для французької компанії було очевидним закріплення на ринку електроенергії, тому в 1999 році купується друга за значимістю в Європі розподілі я електроенергії компанія Lexel. Їх спільний проект 1999 року Ультра Термінал підтримує стратегію конкуренції і прискореного розвитку.

У новому столітті компанія Schneider Electric починає виробляти нову продукцію, яка робить її популярною на світовому ринку: датчики руху, джерела безперебійного живлення, системи автоматизації та безпеки для будівель. Зміцнитися на ринку з таким асортиментом продукції стало можливим через придбання компаній-професіоналів у цій галузі: Merten, TAC, APC, Pelco і Wessen.

Сьогодні компанія Schneider Electric має більше 200 заводів по всьому світу. У Росії такими заводами є казанський завод «Шнейдер Електрик Еквіпмент Казань», Козьмодемьянськ завод ЗАТ «Потенціал» та петербурзький завод «ЕлектроМоноблок (SEZEM)». Завдяки своєму широкому асортименту продукції, що виробляється французька компанія Schneider Electric є сильним гравцем на ринку, демонструючи при цьому повну конкурентоспроможність, так як продукція зачіпає такі сфери як будівництво, промисловістю обробка даних мереж і енергетика.

Успіхи компанії були відзначені багатьма нагородами. Найціннішою для Schneider Electric є нагорода Gigaton Awards за ефективне використання енергії, яка була отримана в рамках конференції ООН. У 2012 році компанія отримала премію Zayed Future Energy Prize за сталий розвиток і досягнення в області поновлюваного джерела енергії. Роки наполегливої ​​праці, битва за якість і надійність обладнання дали свої результати.

Компанія Schneider Electric є провідним виробником у Франції і одним зі світових лідерів в області обслуговування і виробництва електротоварів. До цього вона йшла понад 150 років і ще стільки ж готова виробляти висококласне обладнання.