Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Тепла підлога DEVI | Electro Unit

Тепла підлога DEVI

Компанія DEVI — найбільший виробник кабельних систем опалення в Європі. Філософія бізнесу спрямована на розвиток і впровадження на ринку продуктів електричного опалення.

DEVI — єдина компанія в своїй сфері, яка розробляє, виробляє і реалізує саме системи, що складаються з нагрівальних кабелів і терморегуляторів. Таким чином, всі складові ідеально відповідають один одному, що забезпечує високу якість систем, їх оптимальну надійність і зручність у використанні при низькому споживанні енергії.

DEVI виробляє широкий спектр випробованої і протестованої продукції кабельних систем обігріву — від систем з тонкими нагрівальними матами, головним чином використовуються при реконструкції приміщень, до систем повного опалення, призначених як для житлових приміщень, так і для офісів або промислових будівель. Компанія DEVI також пропонує рішення для танення льоду і снігу. Кабелі та терморегулятори використовуються у всьому світі, підтримуючи проїжджі частини і конструкції покрівель вільними від снігу і льоду в холодні періоди.

Також DEVI виробляє системи захисту від замерзання і підігріву для труб, для підігріву ґрунту в оранжереях або навіть під футбольними полями.

Отримати консультацію або купити теплу підлогу Devi в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія Electro Unit.