Івано-Франківськ
вул. Мазепи, 72

Wago | Electro Unit

Wago

WAGO Kontakttechnik GmbH & Co. KG – німецька компанія, яка виробляє компоненти для електричних з’єднань та електронні компоненти для децентралізованої автоматизації. Компанія особливо відома своїми клітковими затискачами та виробами для з’єднувальних пристроїв, зокрема серіями 280 та 273.

Компанія WAGO стоїть на шляху безперервного зростання. Ми не завойовуємо ринки і людей. Ми заслуговуємо їх. WAGO налічує 4600 співробітників по всьому світу. Головний офіс WAGO знаходиться в Міндена / Вестфалія, в ньому зайнято 1500 співробітників. У Зондерсхаузене / Тюрінгія розташований другий пункт виробництва зі штатом співробітників 1100 осіб.

Як винахідник техніки пружинних клем, компанія WAGO в своїх подальших розробках електронних підсистем і продуктів під’єднувальні електротехніки послідовно робить ставку саме на цю інновативна техніку підключення.

Рушійна сила WAGO, що дозволяє компанії розробляти і просувати на ринок нові товари, полягає в комплексному підході до проектів по автоматизації. WAGO спеціалізується на електричних і електронних компонентах з технікою пружинних затискачів. WAGO, будучи винахідником техніки пружинних затискачів, продовжує розробку електронних підсистем і продуктів під’єднувальні електротехніки на основі цієї успішної технології.

У відділі ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ розробляються компоненти електричної сполучної техніки. У відділі ЕЛЕКТРОНІКИ – електронні компоненти для розподільних систем управління технологічними процесами.

Ідея з’єднувати електричні провідник не гвинтом, а силою пружини була вперше здійснена в компанії WAGO ще в 1951 році. Таким чином ми – піонери в області пружинних сполучних систем для електроніки та електротехніки. В основі всіх наших продуктів лежить дна і та ж філософія: Чи не вимагають догляду вібростійкі клемні з’єднання, незалежні від сили додатки монтувальника.

Сертифікація DIN ISO (Німецький промисловий стандарт / Міжнародної організації стандартизації ІСО) 14001 WAGO надає великого значення високого ступеня безпеки робіт і дбайливого ставлення до природних ресурсів і енергії. Сертифікаційна комісія TÜV Mangagement Service GmbH засвідчила, що в Німеччині та Швейцарії дотримані всі вимоги ISO 14001: 2004. Це ще раз доводить, що ми піклуємося не тільки про якість нашої продукції, але і про стан екології та оточуючих людуй.

Сертифікація DIN ISO (Німецького промислового стандарту / Міжнародної організації стандартизації ІСО) 9001: 2000 На сьогоднішній день в умовах жорсткої конкуренції необхідно не тільки гарантувати качествот самої продукції, але і бути представником системи гарантії якості. Вимоги до такої системи викладені в ISO 9001: 2000. Щоб підтвердити відповідність наших стандартів якості міжнародним вимогам, ми пройшли сертифікаційні випробування в незалежній інстанції і отримали для заводів.